Ферменкол набор для электрофореза

Ферменкол набор для электрофореза
 • Ферменкол руйнує в першу чергу патологічний колаген рубцевої тканини, а також інші компоненти надлишкового позаклітинного матриксу (гіалуронову кислоту, інші білки, полісахариди, протеоглікани). Це дозволяє скоротити кількість препарату на курс і терміни лікування.
 • Ферментний гідроліз проходить всі етапи, що відрізняє Ферменкол від інших засобів. Комплексна дія Ферменкола на всі компоненти патологічної рубцевої тканини дозволяє використовувати його в якості монотерапії при лікуванні рубців на різних етапах їх утворення (профілактика і корекція)
 • Форма випуску Ферменкола набору (ліофілізований порошок і розчинник) дозволяє змінювати концентрацію готового розчину в залежності від виду і давності рубця, що дає можливість ефективно коригувати найскладніші рубці.
 • Спосіб застосування - електрофорез з ферменколом, найефективніший метод введення ферментів вглиб рубцевої тканини. В результаті видимий ефект помітний вже після 5-8 процедури.
 • Ферменкол отримують з гепатопанкреаса краба з допомогою хромотографіческіх ультрафільтраційних технік. Високий ступінь чистоти препарату робить його застосування абсолютно безпечним, навіть у грудних дітей.

Як це працює при ПРАВИЛЬНОМУ застосуванні

01
Молекули ферментів за допомогою фізіопроцедур проходять через шкіру до місця проблеми
02
Під шкірою утворюється депо з препарату
03
Руйнує все патологічні компоненти рубцевої тканини
 • СКЛАД

  Ферменкол засіб ферментное - ліофілізований порошок від світло-жовтого до світло-коричневого кольору в скляному флаконі 4 мг. Комплекс колагенолітичні протеаз з молекулярними масами 36 кДа, 35 (I) кДа, 35 (II) кДа, 32 кДа, 28 кДа, 25 (I) кДа, 25 (II) кДа, 25 (III) кДа і 23 кДа.

  Солактін засіб для приготування розчину ферментів 40 мл, прозора рідина в полімерному флаконі. Склад: вода, кислота лимонна, калію гідроксид, кальцію хлорид, метілізотіазолінон. Солактін® підвищує ефективність транспорту ферментів в рубцеву тканину

   

  Фармокологіческіе властивості

  Ферменкол має підвищену колагенолітичні активністю, забезпечує глибокий гідроліз пептидних зв'язків колагену. Гідроліз колагену і інших компонентів надлишкового позаклітинного матриксу рубцевої тканини (гіалуронової кислоти, інші білків, полісахаридів, протеогліканів) відбувається аж до окремих амінокислот. Ферменкол проявляє виборчу активність по відношенню до характерних для келоїдних і гіпертрофічних рубців молекулам патологічного колагену з вузловий і вихровий укладанням. Відносно фібрил нативного колагену, властивого здорової тканини, ферменкол менш активі через наявність в здорових тканинах інгібіторів протеаз. Редукція рубця відбувається внаслідок руйнування надлишкового колагену. Крім колагенолітичні, Ферменкол володіє загальною протеолітичної активністю і здатністю гідролізувати полісахариди, завдяки чому відбувається комплексна дія на всі компоненти рубцевої тканини. В процесі застосування засобу Ферменкол для усунення акне (вугрової висипки) і його наслідків відбувається руйнування рубцевої капсули навколо запаленої залози, що сприяє її очищенню, зменшення обсягу рубцевої тканини і згладжування шкіри.

 • Показання

  Рубці після опіку, операції, травми, гіпертрофічні, келоїдні рубці, постакне

  У комплексній терапії контрактур суглобів, контрактури Дюпюітрена

   

  Протипоказання

  Індивідуальна непереносимість компонентів. 

  Особливі вказівки:

  Застосовувати не раніше 2-3 тижнів після грануляції рани. З обережністю застосовувати на рубцях після видалення злоякісних новоутворень шкіри і слизових - необхідна консультація онколога.

  Безпека: 

  Ферменкол гель містять активні ферменти. При гіперчутливій шкірі застосовувати після проведення аплікаційних шкірних проб з нанесенням гелю на 24-48 годин. При попаданні гелю в очі необхідно промити їх водою. Попадання коштів у відкриту рану не є небезпечним. Берегти від дітей

 • СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

  Виходячи з клінічної форми, віку, площі і глибини рубця застосовують розчин Ферменколу різної концентрації. Рекомендована концентрація для корекції гіпертрофічних рубців становить 0,1-0,2 мг / мл, для келоїдних - 0,5-1 мг / мл. Необхідну концентрацію розчину підбирають, керуючись таблицею 1. Для проведення процедури на 1 см2 рубцевої тканини потрібно 0,1-0,2 мл розчину Ферменкол. Розчином Ферменкол змочити прошарок з фільтрувального паперу або марлеву серветку, накласти на чисту суху шкіру. Зверху накласти змочену у воді прокладку з електродом. Для уникнення опіку прокладка повинна по периметру виступати за межі електроду. Введення здійснювати з позитивного полюсу (з анода)! Режим введення: щільність струму не більше 0,1 мА / см2 при локалізації рубця на шкірі тулуба і кінцівок, і не більше 0,05 мА / см2 в області обличчя і шиї. У дітей до 5 років при електрофорезі в області обличчя і шиї щільність струму не повинна перевищувати 0,01 мА / см2. Тривалість процедури: 20-25 хвилин. Тривалість процедури для дітей до 5 років: 10-15 хвилин. Періодичність процедур: щодня, допустимий інтервал між процедурами не більше 2 днів. Тривалість курсу: 10-15 процедур. Інтервал між курсами: 7-10 днів.

  Вид рубця

  Рекомендована концентрація розчину Ферменкол, мг/мл

  Кількість розчинника Солактин, мл (на 1 фл Ферменколу)

  Витрата готового розчину при площі прокладки 50см², на кількість процедур

  Гіпертрофічний, до 6 месяців

  0,1

  40 мл

  8 процедур

  Гіпертрофічний, до 1-го року

  0,2

  20 мл

  4 процедури

  Келоїдний, до 6 месяців

  0,5

  8 мл

  2 процедури

  Келоїдний, до 1-го року

  1

  4 мл

  1 процедура

Заказать сейчас