Де купити ферменкол

Ферменкол можна придбати в представництві або у регіональних представників

м. Київ, тел. +38 (044) 222-95-08, 223-65-84, (067) 245 24 91, (095) 225 76 28, (073) 408 97 08

e-mail: m_medwave@ukr.net

Регіональні представникі:

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Відправлення відбуваються щодня, крім вихідних та святкових днів. Замовлення, сплачені до 12.00, намагаємося відправляти в цей же робочий день, сплачені після 12.00 - на наступний робочий день. Попередній розрахунок вартості доставки і відстеження руху замовлення за номером декларації можливо на сайті компанії.
{captcha:body}{captcha:validation}
Заказать сейчас

Для чого потрібно купити Ферменкол?

Ферменкол гель являє собою інноваційний засіб, за допомогою якого можна позбутися від серйозних шкірних дефектів у вигляді шрамів, рубців тощо. Унікальність гелю полягає у тому, що він має виборчу дію. Сьогодні цей гель широко використовується у багатьох областях медицини.

Засіб підходить для використання в домашніх умовах без участі медпрацівника. Розробили засіб російські вчені. Препарат став лідером серед засобів, які ефективно усувають рубці. Як правило, його призначають у більшості випадків, де потрібна корекція тканини, що зарубцювалася або для попередження появи шрамів. Препарат пройшов численні клінічні випробування. Ферменкол має 100% позитивних відгуків, які ще раз підтверджують його високу ефективність та відповідність опису.

Ферменкол гель має досить великий спектр дії. Крім лікування шрамів та рубців, його використовують для лікування приглухуватості, яка виникає внаслідок рубцевих формацій. Ферменкол купити в Києві рекомендують у випадках, коли були зроблені косметологічні операції на обличчі, грудях, животі та стегнах.

Де купити Ферменкол?

Засіб містить 9 активних ферментів, які можуть розщепити патологічний колаген на амінокислотні залишки. Завдяки гідролізу колагенових молекул рубцева тканина швидко стоншується, в результаті обсяг рубця стає менше, потім він і зовсім розгладжується та змінює забарвлення.

Як ми вже говорили, Ферменкол діє вибірково. Це означає, що він впливає тільки на молекули деформованого колагену, який має вузлову або вихрову укладку. Здорові тканини Ферменкол не "чіпає". Також до складу Ферменкола включені протизапальні та протисвербіжні елементи, тому його застосування усуває дискомфорт в області шрамів, живить та зволожує ділянку нанесення, дарує шкірі природну еластичність.

Купувати засіб краще в офіційних представників препарату в Україні. Якщо у вас є свіжі шрами і рубці, які доставляють дискомфорт, радимо скористатися даною розробкою.

Де дізнатися на Ферменкол ціну?

На сайті нашої компанії опублікований список аптек, де можна замовити або купити за доступною ціною в Україні цей препарат. Купуючи товари у офіційного дилера, ви можете бути впевнені в якості та ефективності засобу.

Плюси компанії:

  • прийнятні ціни;

  • висока якість;

  • вигідні умови співпраці;

  • відмінний сервіс.

Наша компанія працює з багатьма аптеками Києва, тому складнощів з покупкою препарату виникнути не повинно.