Ферменкол гель 30г

Ферменкол гель 30г
 • Поєднує в собі переваги існуючих методів лікування остеоартрозу та інших захворювань опорно-рухового апарату (хірургічне та системне медикаментозне лікування), в той же час не надаючи характерних для них побічних ефектів.
 • Доставляє в суглоб високомолекулярний гіалуронат натрію, при цьому не потребується внутрішньосуглобова ін'єкція.
 • За рахунок комплексного складу має яскраво виражені протизапальну, хондропротекторну, седативну властивості.
 • Після нанесення на шкіру протягом декількох годин проникає через протоки сальних і волосяних фолікул в суглоб, починає дозовано звільняти активні речовини з комплексів, утворених за допомогою провідника Тизоль
 • Починається процес, спрямований на усунення проявів остеоартрозу - болі і обмеженої рухливості суглоба, і на усунення його причин - запалення, руйнування хрящової тканини, втрати нормальних властивостей внутрішньосуглобової рідини
 • Гіалуронат натрію повністю нормалізує синовіальну рідину, повертає їй змазувальну і ударопоглинаючу функції
 • Екстракт босвеліі має протизапальну і седативну дію як в самому суглобі, так і в навколишніх його тканинах
 • Хондроїтину сульфат захищає і і ​​відновлює хрящову тканину
 • Оптимально підібраний склад Гіалгелю робить його ефективним і безпечним засобом

Як це працює при ПРАВИЛЬНОМУ застосуванні

01
Молекули ферментів за допомогою фізіопроцедур проходять через шкіру до місця проблеми
02
Під шкірою утворюється депо з препарату
03
Руйнує все патологічні компоненти рубцевої тканини
 • СКЛАД

  Ферменкол гель 30 г, 10г - прозора маса в алюмінієвій тубі

  1г гелю містить 0,1 мг (0,01%) активної речовини: комплекс колагенолітичні протеаз з молекулярними масами 36 кДа, 35 (I) кДа, 35 (II) кДа, 32 кДа, 28 кДа, 25 (I) кДа, 25 (II) кДа, 25 (III) кДа і 23 кДа; допоміжні речовини: вода, гліцерин, акрілат кроссполімер, метілізотіазолінон, амонію сульфат

   

  ФАРМОКОЛОГИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА

  Ферменкол гель має підвищену колагенолітичні активністю, забезпечує глибокий гідроліз пептидних зв'язків колагену. Ферменкол проявляє виборчу активність по відношенню до характерних для келоїдних і гіпертрофічних рубців молекулам патологічного колагену з вузловий і вихровий укладанням. Відносно фібрил нативного колагену, властивого здорової тканини, ферменкол менш активі через наявність в здорових тканинах інгібіторів протеаз. Редукція рубця відбувається внаслідок руйнування надлишкового колагену. Крім колагенолітичні, Ферменкол володіє загальною протеолітичної активністю і здатністю гідролізувати полісахариди, завдяки чому відбувається комплексна дія на всі компоненти рубцевої тканини. В процесі застосування засобу Ферменкол для усунення акне (вугрової висипки) і його наслідків відбувається руйнування рубцевої капсули навколо запаленої залози, що сприяє її очищенню, зменшення обсягу рубцевої тканини і згладжування шкіри.

  Трансдермальная доставка активної речовини гелю в глибокі шари шкіри забезпечується унікальною формулою Nanotrop SA, оборотно збільшує проникність рогового шару за рахунок гідратації корнеоцитів і корнеодесмосом, а також епідермісу і дерми шляхом набухання і розпушення інтерстиціальних колагену і еластину

 • Показання

  Рубці після опіку, операції, травми, гіпертрофічні, келоїдні рубці, постакне

  У комплексній терапії контрактур суглобів, контрактури Дюпюітрена

   

  Протипоказання

  Індивідуальна непереносимість компонентів.

  Особливі вказівки:

  Застосовувати не раніше 2-3 тижнів після грануляції рани. З обережністю застосовувати на рубцях після видалення злоякісних новоутворень шкіри і слизових - необхідна консультація онколога.

  Безпека:

  Ферменкол гель містять активні ферменти. При гіперчутливій шкірі застосовувати після проведення аплікаційних шкірних проб з нанесенням гелю на 24-48 годин. При попаданні гелю в очі необхідно промити їх водою. Попадання коштів у відкриту рану не є небезпечним. Берегти від дітей

 • Спосіб застосування

  Аплікації

  Нанести гель легкими рухами на чисту суху шкіру в області рубця. Періодичність: 2-3 рази на день. Тривалість курсу: 30-40 днів. Інтервал між курсами: 10-14 днів.

  З процедурою ультразвуку

  Використання ультразвуку дозволяє доставляти колагенолітичні ферменти в глибоко розташовані ділянки рубцево-зміненої шкіри. Перед процедурою нанести гель в достатній кількості на чисту суху шкіру. Режим введення: інтенсивність випромінювання при застосуванні в області тулуба і кінцівок - 0,3 Вт / см2, в області обличчя і шиї - 0,2 Вт / см2. Тривалість процедури на одну область: 2-3 хвилини для дітей, 3-5 хвилин для дорослих. Загальна тривалість процедури на кількох областях не повинна перевищувати: 10 хвилин у дітей, 20 хвилин у дорослих. Періодичність процедур: щодня, допустимий інтервал між процедурами не більше 2 днів.

  Тривалість курсу: 10-15 процедур.

  Інтервал між курсами: 10-14 днів.

  Слід проявляти обережність при впливі на молоді рубці, так як ультразвук може призвести до стимуляції росту рубця. Ультразвукову терапію дітям призначають з 3-х років, уникаючи впливу на зони росту.

Заказать сейчас

При яких проблемах використовується Ферменкол гель?

Сьогодні дефекти шкіри зустрічаються у багатьох людей, причому до них відносяться не тільки рубці, але й шрами. Якщо раніше людям доводилося миритися з цією вадою зовнішності, то у наш час є препарати, які можуть позбавити від цієї проблеми.

Звичайно, поки ще немає універсального засобу. Кожен препарат має склад, розрахований на конкретну проблему. Якщо шрами знаходяться на обличчі, то до підбору засобів потрібно підійти ґрунтовно, оскільки помилка може погіршити ситуацію.

Для боротьби зі шрамами зазвичай використовують крем, масло або мазь. Як правило, дія препаратів залежить від властивостей компонентів, що входять до їх складу. До складу засобів проти рубців зазвичай входять компоненти, що мають фібринолітичну, антитромботичну, кератолітичну та протизапальну дію. Вони перешкоджають розмноженню келоїдних фібробластів та стимулюють відновні процеси.

Фаворитами лікарів у косметологів є мазі, які можна придбати в багатьох аптеках. Завдяки високій ефективності та відсутності побічних ефектів, лідером з них є гель Ферменкол.

Ферменкол зазвичай використовують для лікування рубців, що залишилися від операцій, опіків, різних запалень та акне. Засіб являє собою унікальний комплекс, який складається з 9 колагенолітичних протеаз. Як показує практика, Ферменкол повністю впливає на рубець, завдяки засобу шкіра набуває здорового вигляду. Цей факт підтверджують численні відгуки споживачів.

Ферменкол мазь та її можливості

Засіб може:

 • зменшити обсяг рубця;

 • нормалізувати забарвлення;

 • знизити свербіж;

 • прибрати неприємні відчуття та стягування;

 • підвищити еластичність.

Ферменкол застосовується на ранніх етапах формування рубця, але не раніше ніж через 3-4 тижні після отримання травми, опіку або операції.

Згідно з інструкцією гель потрібно наносити на чисту шкіру в зоні рубця 2-3 рази на день. Курс триває 30-40 днів. Проміжок між курсами повинен становити 10-14 днів.

Де Ферменкол гель купити у Києві?

Наша компанія є офіційним представником засобу в Україні. Ферменкол купити в Україні можна в аптеках, які з нами співпрацюють. Список компаній, де можна придбати мазь, а також на Ферменкол гель ціну можна дізнатися в розділі «Де купити». Ціна у Києві на препарат є доступною та практично однакова у всіх регіонах України. Якщо у вашій аптеці досі не має цього засобу в асортименті, то саме час подумати про те, щоб укласти співпрацю з нашою компанією.